دسته‌بندی نشده

نمایندگی پنل پیامک از سامانه ippanel (هیوا پیامک )

اگر به دنبال نمایندگی پنل پیامک ippanel ( هیوا ) هستید قطعا با این سامانه آشنایی اندکی دارید و محیط و امکانات آن را می شناسید. اگر محیط نرم افزاری پنل های پیامک سامانه های مختلف را بررسی کنید مشاهده می کنید که امکانات مشابه در قالب نرم افزاری مختلف دارند. در واقع هر شرکتی که پنل ارسال پیامک جامعی را ارائه داده و تمام امکانات و خطوط اپراتورهای مختلف را در یک پنل ارائه میدهد، نرم افزار و سامانه منحصر به فرد خود را دارد که به این نرم افزارهای منحصر به فرد ارسال پیامک اصطلاحا سورس پنل پیامک میگویند.

سورس ippanel ( هیوا ) و امکانات آن

هر شرکتی معمولا سورس پیامک اش را خودش برنامه نویسی و ایجاد میکند و کم کم با توجه به نیاز کاربران و التزامات بروز رسانی میکند. ارزش ریالی این سورس ها بعلت اختصاصی بودن بسیار بالاست و معمولا بالای صد میلیون تومان ارزش گذاری می شوند و خرید و فروش سورس کمتر اتفاق میفتد و هر شرکت ارایه دهنده خدمات پیامکی سورس مورد نیازش را خودش برنامه نویسی میکند.

به همین علت تعداد کل سورس های پیامک ایران انگشت شمار و تعداد فعال کمتر از 10 عدد می باشد. از آنجایی که مدیریت و مالکیت هر سورس در انحصار شرکت خاصی می باشد پس امکانات و پشتیبانی و حتی تعرفه ارسال هرکدام متفاوت است که یکی از بهترین ها و باصرفه ترین ها سورس پیامک ippanel  ( هیوا ) می باشد. اگر با این توصیف سوالی در مورد سورس ippanel  ( هیوا ) و سر شاخه اصلی آن دارید، میتوانید به مقاله “سورس و سامانه اصلی  ippanel ( هیوا ) کیست؟” مراجعه کنید.

امکانات نمایندگی پنل پیامک  ( هیوا ) ippanel

همانطور که در فوق نیز گفته شد، نمایندگی پنل اس ام اس ippanel ( هیوا ) ، کاملترین سامانه ارسال پیامک نسبت به دیگر سامانه ها می باشد. سامانه ippanel ( هیوا ) پیشرفته ترین و کاملترین سامانه ارسال پیامک و ارسال پیام صوتی و ایمیل می باشد و کاملترین بانک شماره های کل کشور با تفکیک ایرانسل و همراه اول و بانک مشاغل کشور را دارد. در ادامه میخواهیم به صورت موردی به برخی از این امکانات اشاره کنیم:

کسب درآمد از اینترنت با کسب نمایندگی پنل اس ام اس ippanel

 • کاملترین بانک شماره تلفن با تفکیک اپراتور (ایرانسل و همراه اول)
 • بانک شماره تلفن مشاغل شهرهای مختلف
 • ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت
 • ارسال اس ام اس بر اساس کدپستی
 • ارسال پیامک منطقه ای
 • ارسال پیامک از روی نقشه گوگل
 • ارسال از طریق دکل BTS
 • ماژول مسابقه پیامکی
 • ماژول نظرسنجی پیامکی
 • ماژول یادآوری تبریکات و اخطاریه بصورت اتوماتیک
 • ارسال کلمات کلیدی هوشمند
 • ارسال از روی فایل تکست و اکسل
 • ارائه چندین خط خدماتی عمومی
 • ارائه خط اختصاصی 14 رقمی بصورت رایگان
 • و…

که میتوانید لیست اجمالی این امکانات را در جدول امکانات پنل های پیامک کاربری مشاهده کنید.

بروزرسانی و پشتیبانی در نمایندگی پنل اس ام اس ippanel

افزودن امکانات جدید و بروز با نیاز روز و ایجاد تغییرات اضطراری در هر سامانه پیامکی مهم و قابل توجه است. برخی از سامانه ها از این لحاظ رها شده تلقی می شوند و همکاری با آنها در آینده مشکلاتی برای کاربران بوجود خواهد آورد.

پنل پیامک  ( هیوا ) ippanel از این لحاظ پیشرو میباشد و همچنان با بروزرسانی های نرم افزاری و رفع مشکلات و افزودن امکانات جدید سعی داریم امکانات بروز و بدون ایراد را برای تمام کاربران زیرمجموعه فراهم آوریم. پشتبانی سامانه تعهد دائمی ماست.

تعرفه ارسال در نمایندگی سامانه پیامک  ippanel ( هیوا )

مهمترین مقوله در پنل ارسال پیامک انبوه تعرفه ارسال هر پیامک است. هر چقدر تعرفه ارسال اس ام اس انبوه پایین تر باشد تبلیغات پیامکی مقرون به صرفه تر خواهد بود. مهم ترین شرط داشتن تعرفه پایین در سامانه ها قدرت بالای خرید اعتبار از اپراتورهای مختلف می باشد. سامانه آیپی پنل با قدرت بالای خرید اعتبار پیامک از تمام اپراتورهای پیامکی، تعرفه 95 ریال را که کمترین تعرفه ارسال پیامک در کشور می باشد را ارائه میدهد و حتی برای ارسال های بالا با شرایط خاصی تعرفه کمتر از 9.5 را نیز میتوانیم ارایه کنیم. برای تعرفه ارسال باصرفه فقط با ما همکاری کنید.

پنل اس ام اس با کمترین تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی

سود و درآمد نمایندگی پنل پیامک ippanel  ( هیوا ) در 2 چیز خلاصه می شود:

 • درآمد حاصله از فروش پنل (کاربری و نمایندگی)
 • سود حاصل از خرید شارژ های زیر مجموعه

شما زمانی می توانید از خرید شارژ های کاربران و نمایندگان زیر مجموعه بیشترین سود را بکنید که خودتان کمترین تعرفه را داشته باشید! همچنین اگر تعرفه ارسال کمی داشته باشید و بتوانید خودتان نیز تعرفه ارسال کم ارائه کنید، قدرت فروش پنل تان نیز بالا خواهد بود.

ثبت نام و خرید نمایندگی پنل پیامک ippanel ( هیوا )

هر شخص یا شرکتی که قصد دارد نمایندگی پنل پیامک اخذ کند، همان ابتدا باید دقت کافی در انتخاب سامانه را داشته باشد چرا که اگر بعد از مدتی فعالیت کردن در سامانه متوجه شود که انتخاب سامانه برای نمایندگی اشتباه بود و باید سامانه دیگری را جهت ادامه نمایندگی انتخاب کند، دیگر کمی دیر شده است.

چرا که کاربران و خطوط اختصاصی به راحتی قابل انتقال به سامانه دیگر نیستد، کاربران اگر از وبسرویس افزونه ها استفاده می کنند باید تنظیمات وبسرویس را تغییر دهند و کلی مکافات دیگر! پس همان ابتدا قبل از شروع فعالیت از انتخاب سامانه مناسب برای نمایندگی مطمئن شوید.

نمایندگی پنل پیامک ippanel ( هیوا ) از قابل اطمینان ترین سامانه ها می باشد و با خیال آسوده و آرامش میتوانید در ippanel ( هیوا ) فعالیت کنید و کاربر و نماینده جذب کنید و مطمئن باشید که هرگز نیازی به تغییر سامانه نخواهید داشت چرا که   ippanel ( هیوا ) از هر لحاظ چه امکانات، تعرفه ارسال، بروزرسانی، پشتیانی و … از دیگر سامانه های رقیب پیشتاز می باشد. همچنین در سورس ippanel  ( هیوا ) به هر کاربر زیر مجموعه چندین خط اختصاصی رایگان از اپراتورهای مختلف ارایه می شود.

جمع بندی

همانطور که گفتیم تنها ملاک تشخیص سامانه اصلی پنل ippanel ( هیوا ) ، کمترین تعرفه ارسال می باشد. مکث اس ام اس در این راستا از سایر نمایندگان پنل پیامک، با اختلاف فاحش کمترین تعرفه ارسال پیامک کشور را ارائه میکند! از این رو بهترین پنل اس ام اس علاوه بر بحث پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش، ارائه ارزان ترین تعرفه می باشد تا هم نمایندگان و هم کاربران پنل اس ام اس با صرفه ترین و بهترین امکانات را در اختیار داشته باشند.

برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی همین حالا با شماره 02128427418 تماس بگیرید و برای مشاهده سایر امکانات و توجیه نمایندگی پنل اس ام اس  ippanel ( هیوا ) برگه زیر را مشاهده فرمایید:

نمایندگی پنل پیامک با تعرفه هر پیامک 14 تومان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *