دسته‌بندی نشده

سورس و سامانه اصلی پنل اس ام اس ippanel چیست؟

اگر به دنبال سورس و سامانه اصلی پنل اس ام اس  ( هیوا ) ippanel هستید، حتما با مبحث پنل پیامک و نمایندگی پنل پیامک نیز کاملا آشنایی دارید. در ایران چندین سورس پیامکی برای گرفتن نمایندگی پنل اس ام اس و یا کاربری وجود دارند. یکی از کاملترین و بهترین سورس های سامانه پیامکی در ایران IPPANEL ( هیوا ) می باشد. وقتی میگوییم آی پی پنل سامانه کاملی است، به این دلیل است که این سامانه دائما آپدیت و بروزرسانی می شود.

جستجو برای یافتن سامانه و سورس اصلی پنل  ippanel ( هیوا )

همانطور که گفتیم یکی از سیاست های کاری سورس ippanel ( هیوا ) ، ریبرندینگ بودن نمایندگان است! اما ریبرندینگ یعنی چه؟ فرض کنید قصد گرفتن نمایندگی پنل پیامک را دارید؛ ریبرندینگ یعنی اینکه در پنل های ایجاد شده توسط شما (چه کاربری و چه نمایندگی) هیچ نام و نشانی از مکث اس ام اس وجود ندارد نمایندگان میتوانند خودشان را به عنوان سرشاخه اصلی ippanel ( هیوا ) معرفی نمایند.

جستجو برای یافتن سامانه و سورس اصلی پنل ippanel

شما میتوانید مدعی شوید که ادمین اصلی ippanel ( هیوا ) هستید و این از لحاظ قانونی و ضوابط ما هیچ اشکال و منعی ندارد. همچنین میتوانید برند، لوگو، شماره تلفن و شماره حساب های خودتان را وارد و تنظیم کنید و ورود کاربران و ثبت نام آنلاین را روی دامنه دلخواه خودتان بالا بیاورید.

سرشاخه اصلی پنل ippanel( هیوا )  را چگونه شناسایی کنیم؟!

اکنون که مدعی بودن برای مدیر پنل ippanel  ( هیوا ) از لحاظ ضوابط و شرایط ما اشکالی ندارد، قاعدتا بسیاری از نماینده ها خودشان را سرشاخه اصلی پنل ippanel ( هیوا ) معرفی خواهند کرد. پس چگونه می توان سرشاخه اصلی را تشخیص داد؟ در بحث نمایندگی پنل پیامک ippanel داشتن کمترین تعرفه تنها ملاک برای تشخیص سامانه اصلی ippanel می باشد.

کمترین تعرفه ارسال ؛ تنها ملاک تشخیص سامانه اصلی  ippanel ( هیوا )

همانطور که گفتیم مهمترین فاکتور رقابتی و قدرت نمایی در بحث خدمات پیامک و نمایندگی پیامک، تعرفه پیامک است. هر سامانه ای برای نشان دادن برتری خود نسبت به سامانه های دیگر سعی میکند تا تعرفه ارسال پیامک خود را نسبت به بقیه کمتر کند و این توانایی را داشته باشد که از سایر سامانه ها تعرفه ارسال ارزان و باصرفه تری دارد. شما نیز در مورد تشخیص سرشاخه اصلی پنل اس ام اس ippanel ( هیوا ) به همین نکته مراجعه کنید!

مسلم است که از بین ارائه دهندگان سامانه های پیامکی ippanel ( هیوا )  ، شرکتی سرشاخه است که کمترین تعرفه ارسال پیامک را داشته باشد. با یک بررسی ساده این مستند مشهود است که مکث اس ام اس از سایر ارائه دهندگان خدمات پیامک و نمایندگان، با اختلاف فاحش کمترین تعرفه ارسال پیامک کشور را ارائه میکند!

بیایید تا با هم به تعرفه برخی از نمایندگان نگاهی بیاندازیم:

سرشاخه اصلی پنل ippanel را چگونه تشخیص دهیم؟!

همانطور که مشاهده می کنید کمترین تعرفه ای که این سامانه میتواند ارائه دهد 11.4 تومان است. آن هم در بالاترین پنل!

سرشاخه اصلی پنل ippanel را چگونه تشخیص دهیم؟!

سرشاخه اصلی پنل ippanel را چگونه تشخیص دهیم؟!

و اما تعرفه سامانه پیام کوتاه هیوا به چه صورت است؟

البته شما میتوانید از طریق مراجعه به منوی امکانات و تعرفه های پنل پیامک این جدول را به صورت مفصل همراه با مشاهده امکانات و سایر موارد، بررسی کنید. لازم به ذکر است پنل اس ام اس با تعرفه 9.5 تومان ، کمترین تعرفه در سطح کشور می باشد.

نمایندگی سامانه اصلی پنل ippanel ( هیوا ) با کمترین تعرفه

سود و درآمد نمایندگی پنل اس ام اس ippnel  ( هیوا ) در 2 چیز خلاصه می شود:

 • درآمد حاصله از فروش پنل (کاربری و نمایندگی)
 • سود حاصل از خرید شارژ های زیر مجموعه

شما زمانی می توانید از خرید شارژ های کاربران و نمایندگان زیر مجموعه بیشترین سود را بکنید که خودتان کمترین تعرفه را داشته باشید! همچنین اگر تعرفه ارسال کمی داشته باشید و بتوانید خودتان نیز تعرفه ارسال کم ارائه کنید، قدرت فروش پنل تان نیز بالا خواهد بود. بیایید تا حساب و کتابی در این مورد انجام دهیم:

فرض کنید تعرفه پنل اس ام اس خودتان 15 تومان می باشد. در این حالت شما باید برای زیر مجموعه خود هر پیامک را بیشتر از 15 تومان تنظیم کنید تا بتوانید سود کنید! از طرفی چون تعرفه 15 تومان نسبتا گران است قدرت فروش پنل شما کم خواهد بود و در خرید شارژ های زیر مجموعه نیز سود کمتری خواهید کرد.

اما اگر فرضا تعرفه شما 9 تومان باشد؛ میتوانید با تعرفه کم فروش پنل بیشتری داشته باشید و همچنین در پنل های فروخته شده از خرید شارژ پیامک نیز سود بیشتری کنید.

چرا نمایندگی پنل پیامک ippanel ( هیوا )؟

شما با گرفتن نمایندگی پنل پیامک علاوه بر فروش پنل و خرید شارژ های کاربران، درآمد و سودهای دیگری نیز خواهید داشت. از جمله اعطای نمایندگی و حتی سود از نماینده های آنها! مقاله “ویژگی ها و درآمد نمایندگی پنل اس ام اس” مروری بر این موارد می باشد که توجیح درآمد نمایندگان پنل اس ام اس در آن به صورت کامل شرح داده شده است.

نمایندگی پنل پیامک ippanel امن ترین سامانه پیامکی می‌ باشد و شما می توانید با خیالی آسوده در آی پی پنل فعالیت کرده و کاربر و نماینده جذب کنید. سامانه پیامک ippanel ( هیوا ) از لحاظ آپدیت بودن، پشتیبانی، تعرفه و امکانات از سایر سامانه ها پیشتاز می باشد. همچنین در این سامانه شما میتوانید چندین خط اختصاصی بصورت رایگان ثبت و استفاده کنید.

برای ثبت نام و خرید پنل ippanel ( هیوا ) و مطالعه دقیق تر میتوانید به مقاله “خرید و ثبت نام در سامانه پیامک پنل ippanel” ( هیوا ) مراجعه کنید.

امکانات سامانه پیامک   ippanel ( هیوا )

همانطور که در مقدمه مقاله نیز گفته شد، سورس و سامانه اصلی پنل اس ام اس ippanel ( هیوا ) ، کاملترین سامانه ارسال پیامک نسبت به دیگر سامانه ها می باشد. در ادامه میخواهیم به صورت موردی به برخی از این امکانات اشاره کنیم:

 • کاملترین بانک شماره تلفن با تفکیک اپراتور (ایرانسل و همراه اول)
 • بانک شماره تلفن مشاغل شهرهای مختلف
 • ارسال با تفکیک سن و جنسیت
 • ارسال بر اساس کدپستی
 • ارسال منطقه ای
 • ارسال از روی نقشه گوگل
 • ارسال بر اساس دکل BTS
 • ماژول مسابقه پیامکی
 • ماژول نظرسنجی پیامکی
 • ماژول یادآوری تبریکات و اخطاریه بصورت اتوماتیک
 • ارسال کلمات کلیدی هوشمند
 • ارسال از روی فایل تکست و اکسل
 • و…

جمع بندی…

همانطور که گفتیم تنها ملاک تشخیص سامانه اصلی پنل ippanel ( هیوا )، کمترین تعرفه ارسال می باشد. مکث اس ام اس در این راستا از سایر نمایندگان پنل پیامک، با اختلاف فاحش کمترین تعرفه ارسال پیامک کشور را ارائه میکند! از این رو بهترین پنل اس ام اس علاوه بر بحث پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش، ارائه ارزان ترین تعرفه می باشد تا هم نمایندگان و هم کاربران پنل اس ام اس با صرفه ترین و بهترین امکانات را در اختیار داشته باشند.

برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی همین حالا با شماره 02128427418 تماس بگیرید و همچنین برای دریافت کمترین تعرفه پنل نمایندگی به منوی تعرفه نمایندگی سامانه پیامک ippanel ( هیوا ) و برای دریافت کمترین تعرفه پنل اس ام اس کاربری به منوی امکانات و تعرفه های پنل اس ام اس مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *